La Fiera

 

27-04-2024

Hallo, ik ben La Fiera!

In 2020 begon mijn avontuur op een verdrietige plek bij Koraal Tabak. Ik was nog maar een klein pupje, helemaal alleen en zo mager dat ik nauwelijks kon staan. Ik had een veel te grote vlooiband om en mijn buikje deed zo'n pijn door de wormen dat ik niet eens kon eten zonder dat er allemaal nare dingen gebeurden. Ik was zo bang om alleen te zijn.

Maar toen ontmoette ik Tamara, en vanaf dat moment veranderde alles. Ze nam me mee naar huis en zorgde ervoor dat ik nooit meer alleen hoefde te zijn. Ik sliep bij haar in bed, en overal waar ze ging, ging ik ook. Ik moest even wennen aan de andere honden in huis, maar Tamara hield me vaak dichtbij, zelfs op tafel, zodat ik me veilig voelde.

Langzaam maar zeker begon ik me beter te voelen. Ik kreeg de zorg en aandacht die ik nodig had, en mijn verlatingsangst verdween helemaal. Ik ben nu een echte huishond, en ik slaap nog steeds elke nacht naast Tamara op het kussen. 

Ik ben altijd vrolijk en blij, met mijn oren die vrolijk wapperen. Ik heb een groot hart en veel liefde te geven. En ik ben ook een beetje een jager! Ik houd ervan om op zoek te gaan naar kleine beestjes, hagedisjes en zelfs ratten, die ik regelmatig vang.

Mijn leven begon misschien moeilijk, maar dankzij Tamara heb ik nu een warm en liefdevol thuis. Ik ben een gelukkige hond en geniet van elk moment. Dit is mijn verhaal – het verhaal van La Fiera, het hondje met een groot hart en een liefdevol thuis.



 

Word adoptieouder 

Maak het Verschil

Steun ons door één van onze lieve bewoners op afstand te adopteren. Met jouw financiële bijdrage kunnen we dit dier het veilige en liefdevolle thuis blijven bieden dat hij of zij verdient.

Jouw steun helpt bij het bekostigen van de maandelijkse zorg, zoals voeding, water en preventieve medische behandelingen. Hoewel je een specifiek dier adopteert, komen alle donaties ten goede aan alle dieren die we opvangen. Wil je meer weten over het dier dat je wilt adopteren? Neem dan een kijkje op de pagina van onze dieren voor meer details.

Bij Pippi's Opvang Curaçao zorgen we ervoor dat onze honden kunnen genieten van een leven vol comfort en plezier. Ze verblijven in ruime, zorgvuldig ingerichte tuinen van 80 m², elk voorzien van een eigen drinkbak, een verfrissend zwembadje, en een zachte, comfortabele mand voor hun rust, zandondergrond waarin ze mogen graven.

Daarnaast kunnen onze honden minstens twee keer per week vrij rennen en spelen op een uitgestrekte vlakte van 5000 m². Deze ruimte biedt hen een waar paradijs vol nieuwe geuren en prikkels, wat hun zintuigen en instincten stimuleert. Ze leven in kleine, harmonieuze groepjes van twee tot vier, zodat ze kunnen genieten van het gezelschap van hun soortgenoten en kunnen een familieband opbouwen.

Onze honden mogen bij ons oud worden, dankzij de steun van adoptie-ouders op afstand, zoals jij. Samen kunnen we blijven strijden tegen dierenleed op ons prachtige eiland en deze dieren de liefdevolle zorg bieden die ze verdienen.

Adopteer op afstand en geef een hond een leven vol warmte en vreugde!